Parking i Camping Fly Resort w Łebie
Zobacz więcej

FLY CAMP w Łebie – camping przy morzu

FLY CAMP w Łebie to wyjątkowe miejsce, do którego serdecznie zapraszamy wszystkich zwolenników bliskiego kontaktu z przyrodą na niezapomniany wypoczynek. Kemping przy morzu to wybór, który staje się coraz bardziej popularny ze względu na swoje liczne zalety.

Odkryj FLY CAMP w Łebie — komfortowe parcele, dostęp do morza i lasu, liczne atrakcje — to miejsce dla rodzin, par i przyjaciół, gdzie tworzą się niezapomniane wspomnienia.

Campingi w Łebie
Campingi
Pole campingowe
Pole namiotowe
Pole campingowe i namiotowe
Pole namiotowe i campingowe
Campingi i namioty
Namioty i campingi

Mapa campingu FLY CAMP w Łebie

Camping FLY CAMP – cennik/kalkulator

cennik 2024

CENA WYNAJĘCIA PARCELI FLY —  NA CAŁY SEZON 2024 
W cenie 4 osoby autocaravan lub przyczepa campingowa + auto lub namiot + auto
 2 miesiące: 7,5 tys. / 5 miesięcy: 10 tys.

 • Wysoki sezon 2024 15 czerwca – 31 sierpnia

  Zobacz
  Cena za dobę Cena
  Osoba dorosła 28 PLN
  dziecko (3-16 lat) 15 PLN
  namiot mały (1-2 os.) namiot dachowy; hamak; tarp 19 PLN
  namiot średni (3-4 os.) 31 PLN
  namiot duży (5 i więcej os.) 42 PLN
  samochód 24 PLN
  bus niezamieszkały; samochód zamieszkały 35 PLN
  motor 18 PLN
  przyczepka bagażowa 12 PLN
  przyczepa kempingowa 42 PLN
  autocaravan — bus/van zamieszkały 60 PLN
  przedsionek 12 PLN
  energia 30 PLN
  zwierzęta 10 PLN
  parcela 30 PLN

  Parcele FLY – czyli własna nie mniejsza niż 50 m2 przestrzeń z możliwością podpięcia pojazdu do wody, wody szarej i prądu 30 zł za dzień do sumy cen z cennika.

  Promocje
  pobyt 3 noce i więcej - 5%

  pobyt 7 nocy i więcej - 10%

  *Promocje nie dotyczą opłaty klimatycznej.

  Kalkulator kosztów

  Liczba dni
  + opłata klimatyczna 2,5 PLN / osoba / dzień
 • Niski sezon 2024 29 kwietnia – 14 czerwca oraz 1 – 30 września

  Zobacz
  Cena za dobę Cena
  Osoba dorosła 22 PLN
  dziecko (3-16 lat) 12 PLN
  namiot mały (1-2 os.) namiot dachowy; hamak; tarp 14 PLN
  namiot średni (3-4 os.) 24 PLN
  namiot duży (5 i więcej os.) 35 PLN
  samochód 16 PLN
  bus niezamieszkały; samochód zamieszkały 28 PLN
  motor 12 PLN
  przyczepka bagażowa 11 PLN
  przyczepa kempingowa 32 PLN
  autocaravan; bus/van zamieszkały 50 PLN
  przedsionek 8 PLN
  energia 30 PLN
  zwierzęta 9 PLN
  parcela 30 PLN

  Parcele FLY – czyli własna nie mniejsza niż 50 m2 przestrzeń z możliwością podpięcia pojazdu do wody, wody szarej i prądu 30 zł za dzień do sumy cen z cennika.

  Promocje
  pobyt 3 noce i więcej - 5%

  pobyt 7 nocy i więcej - 10%

  *Promocje nie dotyczą opłaty klimatycznej.

  Kalkulator kosztów

  Liczba dni
  + opłata klimatyczna 2,5 PLN / osoba / dzień

Camping FLY CAMP w Łebie blisko morza i lasu

Camping jako forma wypoczynku ma wiele zalet i przyciąga coraz większą liczbę osób z różnych grup wiekowych. Camping oferuje bliski kontakt z przyrodą, gwarantując pobudki w otoczeniu pięknych krajobrazów, świeże powietrze i uroki przyrody. FLY CAMP w Łebie oprócz bliskości morza jest otoczony również lasem, który gwarantuje wypoczynek w ciszy, spokoju i na łonie natury.
Dźwięki ptaków, szum drzew i morza oraz szlaki turystyczne sprawiają, że urlop na campingu FLY CAMP jest doskonałą okazją do oderwania się od miejskiego zgiełku i zatracenia w naturze.

FLY CAMP w Łebie – camping otoczony lasem przy samym morzu

Camping to miejsce, które pozwala w pełni cieszyć się urokami natury. FLY CAMP w Łebie znajduje się w malowniczej okolicy, bezpośrednio nad morzem. Pozwala to na delektowanie się długimi spacerami brzegiem morza, a także opalanie i kąpiele w morskich falach. Jednak nie tylko morze jest atrakcyjne w tym miejscu. Otaczający camping sosnowy las tworzy zaciszne miejsce, w którym można odpocząć w cieniu drzew i zaznać spokoju w otoczeniu natury.

Camping morski i leśny w Łebie – wypoczynek dla każdego

Camping w Łebie umożliwia spędzenie czasu z bliskimi w otoczeniu natury. To idealna forma wypoczynku dla rodzin, par i grup przyjaciół, która pozwala odkrywać nowe miejsca, eksplorować przyrodę, rozpalać ogniska, wspólnie gotować i tworzyć niezapomniane wspomnienia. Bliskość morza i lasu gwarantuje rozrywkę dla każdego i różne formy spędzania urlopu. Odpoczynek we FLY CAMP sprzyja budowaniu więzi i wspólnemu spędzaniu czasu, bez rozpraszających czynników codziennego życia. To również doskonały sposób na aktywny urlop.

Camping w Łebie – szeroka oferta atrakcji

Camping w Łebie na ul. Turystycznej znajduje się w pobliżu szlaków turystycznych, tras rowerowych i innych atrakcji outdoorowych. Umożliwia to wybranie się na pieszą wędrówkę, przejażdżkę rowerem, pływanie, wspinaczkę lub inne formy aktywności, które pozwolą zachować kondycję fizyczną i w pełni wykorzystać potencjał miejsca. Camping w Łebie to również doskonała okazja do odłączenia się od technologii i tym samym pełen relaks i niezakłócony odpoczynek.

Camping FLY CAMP w Łebie – komfortowy wypoczynek nad morzem przy plaży

Na terenie FLY CAMP istnieje możliwość podłączenia mediów, co umożliwia większą wygodę podczas pobytu. Miejsca do biwakowania się oddzielone od reszty terenu, w obiekcie znajduje się także ogólnodostępny węzeł sanitarny wyposażony w nowe prysznice i toalety oraz punkt gastronomiczny. Dodatkowo cały teren FLY CAMP jest ogrodzony i stale monitorowany, nasi goście mają możliwość przyjazdu razem ze swoimi pupilami, a specjalnie wydzielone miejsce na ognisko oraz grill pozwoli na pełną integrację w grupie znajomych czy też innych osób poznanych na campingu.

Wśród wielu udogodnień znajdujących się na terenie obiektu FLY CAMP przedstawiamy te najistotniejsze, które sprawią, że czas spędzony u nas będą Państwo wspominać jeszcze długo po wyjeździe:

 • położenie bezpośrednio nad morzem 
 • zadrzewiony teren pozwalający na komfortowy wypoczynek w cieniu sosnowego lasu
 • cicha i spokojna okolica
 • wydzielone odrębne miejsca do biwakowania
 • ogólnodostępny węzeł sanitarny - nowe prysznice i toalety
 • możliwość podłączenia mediów do campera - dedykowana aplikacja pozwalająca na opłatę za prąd za pośrednictwem programu DOT PAY 
 • punkt gastronomiczny
 • nowoczesna recepcja
 • ogrodzony i monitorowany obiekt
 • wydzielone miejsca na grill i ognisko
 • możliwość pobytu ze zwierzętami.

Co znajduje się we FLY CAMP w Łebie?

We FLY CAMP w Łebie oferujemy różne rodzaje zakwaterowania, takie jak pole campingowe przeznaczone dla kamperów i pole namiotowe w Łebie, które zapewniają komfortowy pobyt nawet dla licznych grup. Bez względu na to, czy jest to podróż z rodziną, grupą przyjaciół czy jako para, oferujemy odpowiednie miejsce, aby w pełni zaznać wyjątkowego nadmorskiego klimatu i w ciszy, spokoju oraz pełnej niezależności spędzić niezapomniane wakacje nad polskim morzem.

Zapraszamy wszystkich zwolenników bliskiego kontaktu z przyrodą na pole campingowe i namiotowe FLY CAMP w Łebie. Świetna lokalizacja bezpośrednio przy plaży, cicha, spokojna okolica, wygoda i pełna niezależność oraz prywatność na bezpiecznym terenie to tylko niektóre atuty charakteryzujące nasz obiekt.

Fly Resort Łeba

ul. Turystyczna 2, 84-360 Łeba

 Wskazówki dojazdu

tel. +48 500 240 142

e-mail: leba@flyresort.pl

Przejdź do góry strony